BRAMY PRZEMYSŁOWE POZNAŃ


W naszej ofercie można znaleźć funkcjonalne bramy przemysłowe. Poznań jest obszarem, na którym wykonujemy takie realizacje. Wiemy, że to wybór na lata, dlatego gwarantujemy wysoką jakość. Wszystkie elementy oraz płaszcz bramy są wykonywane i montowane z największa starannością. To nowoczesne i wyjątkowo funkcjonalne rozwiązanie – bramy przemysłowe tworzymy wedle indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Bogaty wybór kolorystyki pozwala na dopasowanie bramy estetycznie do charakteru budynku. Płynny ruch bramy oraz obecność fotokomórki to standardy, które ułatwią życie każdego dnia. Bramy przemysłowe, które oferujemy posiadają wszelkie potrzebne zabezpieczenia, między innymi zabezpieczenie przed opadnięciem płaszcza bramy, gdy wyczuwalna jest jakakolwiek przeszkoda w świetle przejazdu. Dzięki temu użytkownicy mogą mieć pewność, że bramy segmentowe to rozwiązanie, które zapewni przede wszystkim bezpieczeństwo. Jakie są podstawowe zalety bram? Bramy przemysłowe, które polecamy pozwalają na parkowanie pojazdu bezpośrednio przed obiektem z możliwością jednoczesnego otwierania czy zamykania bramy – to gwarancja wygody. Dzięki nim powierzchnia magazynowa może być w pełni wykorzystana podobnie jak światło przejazdu. Bramy przemysłowe montujemy na terenie miasta Poznań. Staranne wykonanie i nowoczesna, elegancja forma bram podkreśli estetykę każdego budynku. To także wygoda i skuteczna izolacja termiczna.

CHARAKTERYSTYKA BRAM PRZEMYSŁOWYCH

brama przemysłowa
  • Ocieplane, 4 cm grubości segmenty, wypełnione pianką poliuretanową
  • Różne opcje prowadzeń zależnie od warunków zabudowy
  • Uszczelnione wokół otworu
  • Zabezpieczone przed korozją
  • Możliwość obsługi ręcznej lub automatycznej
  • Zabezpieczone przed włamaniem
  • Możliwość montażu drzwi w bramie
  • Różne opcje przeszkleń
  • Indywidualne rozwiązania

DLACZEGO WYBIERAMY BRAMĘ PRZEMYSŁOWĄ Z POZNANIA?

Niezawodność i trwałość, tym charakteryzują się nasze rozwiązania dla przemysłu. Wykonane zgodnie z normami i standardami europejskimi (CE), poparte specjalistycznym wyposażeniem czuwającym nad bezpieczeństwem pracowników, stanowią skuteczne narzędzie w Państwa ręku.brama segmentowa z furtką

Uniwersalność „segmentówki” jest jej największym atutem. Z powodzeniem funkcjonują jako bramy zewnętrzne – do warsztatów, hal magazynowych, myjni, garaży przemysłowych, hal produkcyjnych, budynków rolno-gospodarczych, przy rampach wyładowczych, dokach przeładunkowych i jako bramy wewnętrzne między pomieszczeniami.

Silną stroną „segmentówki” jest wysoka izolacyjność, odporność na włamanie oraz możliwość jej indywidualnego dopasowania do potrzeb użytkownika i warunków zabudowy. Zalety bramy segmentowej doceni też każdy, kto musiał zimą odśnieżyć znaczną część posesji, zanim dostał się do swojego budynku.

Brama przemysłowa segmentowa otwierana jest do góry i nie przymarza do podłoża. Poza tym całość konstrukcji prowadzącej, znajduje się wewnątrz pomieszczenia, dzięki czemu prowadnice nie ulegają zanieczyszczeniom. Silne podmuchy wiatru nie robią na „segmentówce” większego wrażenia, dla tradycyjnych bram skrzydłowych zawsze było to problemem, często prowadząc do uszkodzenia pojazdu. Oszczędność miejsca - nie potrzebują wolnej przestrzeni przed budynkiem ani wewnątrz, pozwalając na wykorzystanie w pełni długości podjazdu i pomieszczenia.

Warto też dodać, że nowoczesny design bram segmentowych, świetnie komponuje się ze współczesną architekturą obiektów. Dopasowując się do innych elementów stolarki otworowej, podkreślają szczególny charakter elewacji.

Proponowana przez naszą firmę, nowoczesna i odpowiednio dopasowana do Państwa potrzeb brama, jest niewątpliwie ozdobą i najlepszą wizytówką każdej firmy.

Doradca techniczny: 505 133 173