Firma K3-AKCESORIA

firma

Firma K3-Akcesoria powstała w lutym 2004 roku i na początku swojej działalności zajmowała się wyłącznie handlem panelem do produkcji bramy segmentowej. W odpowiedzi na oczekiwania swoich klientów, szybko poszerzyliśmy swoją ofertę o pozostałe elementy do budowy "segmentówki".

Kolejnym krokiem w rozwoju firmy było przystąpienie do produkcji i montażu bram segmentowych oraz kurtyn paskowych jako oferty dla naszych dealerów i klienta indywidualnego.

Obecnie K3 jest dostawcą wysokiej jakości bram garażowych i przemysłowych, charakteryzujących się dużą wszechstronnością i niezawodnym funkcjonowaniem, kurtyn paskowych o niezwykle szerokim wachlarzu zastosowań, drzwi przeciwpożarowych, bram posesyjnych, ogrodzeń, oraz automatyki bramowej. Jako dostawca akcesoriów do produkcji bram segmentowych, stanowimy również szerokie wsparcie dla firm serwisowych i indywidualnych użytkowników. Początkującym producentom proponujemy tzw. „sety” – czyli komplety elementów bram częściowo przygotowanych do montażu końcowego.

NA WYMIAR

Założeniem kierunkującym działania K3 jest dopasowanie naszych produktów do indywidualnych potrzeb klienta. Udaje nam się przez to zadowalać nawet najbardziej wymagających odbiorców, a ich "powroty" przekonują nas o słuszności tak postawionych celów i są źródłem wielkiej satysfakcji.

W DOBRYCH RĘKACH

Krótko mówiąc: fachowe doradztwo, profesjonalny montaż, pełna oferta serwisowa, szybki dostęp do wszystkich akcesoriów bramowych.

Doradca techniczny: 505 133 173