BRAMY POSESYJNE I OGRODZENIA

Bramy przesuwne – samonośne, stalowe, wykonane na bazie specjalnych profili jezdnych oraz wysokiej jakości elementów konstrukcyjnych i ozdobnych. Zabezpieczone antykorozyjnie przez ocynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe. Indywidualne rozwiązania techniczne i dopasowane wzornictwo.

Bramy dwu i jednoskrzydłowe, stalowe, wykonane z wysokiej jakości elementów konstrukcyjnych i ozdobnych. Zabezpieczone antykorozyjnie przez ocynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe. Bogaty wybór elementów wzorniczych i wyposażenia. Na życzenie klienta wykonujemy również konstrukcje typu „ramiak” do uzupełnienia elementami drewnianymi lub z tworzywa.

posesja

Ogrodzenia - bramy posesyjne wykonane wraz z ogrodzeniem zachowują jeden charakter i tworzą estetycznie spójną całość. Istnieje również możliwość wykonania balustrady balkonowej, tarasowej lub poręczy schodowych, zgodnych z projektem ogrodzenia.

Wszystkie bramy wykonujemy z myślą o ich zautomatyzowaniu (od razu bądź w przyszłości), dlatego są one przygotowane do instalacji napędów. Ponadto montując siłowniki do bramy posesyjnej, integrujemy je z automatyką garażową, umożliwiając obsługę wszystkich bram za pomocą jednego pilota!

Doradca techniczny: 505 133 173