BEZPIECZEŃSTWO

bezpieczeństwo
 • rygiel wewnętrzny (standard)
 • zamek z wkładką patentową (opcja)
 • panel bramowy o profilu uniemożliwiającym zakleszczenie palców (standard)
 • zabezpieczenie przed swobodnym opadnięciem płaszcza bramy w wyp.pęknięcia sprężyn (opcja, w bramach pow.6m2 – standard)
 • zabezpieczenie przed swobodnym opadnięciem płaszcza bramy w wyp.pęknięcia linek nośnych (opcja, w bramach pow 120 kg wagi – standard)
 • wzmocnienia przeciw skutkom naporu wiatru, podwójne zawiasy i okucia boczne (w bramach od 5000 mm szer)
 • napędy elektryczne z blokadą antywyważeniową (standard)
 • fotokomórki czuwające nad bezpieczeństwem użytkownika w czasie pracy bramy w dół (opcja)
 • wyłącznik przeciążeniowy napędu – cofa bramę po napotkaniu przeszkody (standard)
 • listwa krawędziowa dolna – cofa bramę po napotkaniu przeszkody (opcja)

ESTETYKA

estetyka

Do produkcji bramy wykorzystujemy materiały najwyższej jakości, zarówno pod względem technicznym jak i estetycznym. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz produkt zadawalał nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Standardowemu wykonaniu naszych bram można przypisać klasyczną elegancję, natomiast w ofercie mamy również elementy, które dodatkowo wzbogacają oblicze naszej „garażówki”.

Na szczególną uwagę zasługują okienka okleinowane, kształtem i ornamentyką nawiązujące do całej architektury elewacji.

FUNKCJONALNOŚĆ

Brama sterowana zdalnie jak za dotknięciem różdżki lub po wypowiedzeniu magicznego „sezamie otwórz się” pozwoli Ci zaparkować swoje auto. Minimum wysiłku, maksimum wygody. Wbudowane w napęd oświetlenie, które włącza się po jego uruchomieniu, pozwoli Ci wieczorem bezpiecznie funkcjonalnośćwprowadzić samochód we właściwe miejsce i bez potykania się o rower i inne sprzęty dotrzeć do mieszkania. Odpowiednie funkcje napędu dopilnują za Ciebie zamknięcia bramy, a fotokomórki i wyłącznik amperometryczny w siłowniku, zadbają o bezpieczeństwo otoczenia.

„Segmentówka” unosząc się pionowo do góry, nie wymaga zachowania bezpiecznej odległości przy podjeździe, co w przypadku bramy uchylnej często bywa kłopotliwe a nawet niebezpieczne.

Ocieplana brama z uszczelnieniem wszystkich krawędzi zapewnia najlepszą izolację termiczną i akustyczną garażu.

TRWAŁOŚĆ

zawias boczny
 • Płaszcz bramy wykonany z paneli o stalowych okładzinach, obustronnie ocynkowanych ogniowo i obustronnie powlekanych farbą poliestrową.
 • Wszystkie elementy konstrukcji prowadzącej, zawiasy, rolki i inne części stalowe zabezpieczone antykorozyjnie przez ocynkowanie ogniowe.
 • Żywotność sprężyn skrętnych równoważących ciężar bramy, obliczona na 15 – 20 tys cykli (otwarć-zamknięć).
 • Stosujemy najsolidniejsze dostępne w branży zawiasy i okucia.
 • Wysokiej jakości elementy złączne i mocujące.

Bramy Wayne Dalton

Wayne Dalton

Doskonałym uzupełnieniem naszej oferty, jest szeroka gama wzorów proponowanych przez amerykańskiego producenta (z fabryką również w Polsce) – firmę Wayne Dalton, który wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie czołowego dostawcy „garażówki” za oceanem, z rozmachem zdobywa swoje miejsce na polskim rynku i zyskuje coraz to większą liczbę zwolenników.

Wayne Dalton

Obok klasycznych kasetonów i przetłoczeń poziomych, Wayne Dalton proponuje niespotykane dotąd w Europie, często zaskakujące wzornictwo bram garażowych. Prawdziwą rewelacją jest drewnopodobna brama wykonana ze specjalnego kompozytu, w różnych odcieniach, do złudzenia przypominającego naturalne drewno. Jej zasadniczą zaletą jest trwałość i brak konieczności konserwowania paneli.

Wayne Dalton

Różnorodne przeszklenia, stylowe dodatki i wiele opcji kolorystycznych czynią te bramy dużą atrakcją dla osób poszukujących czegoś wyjątkowego, niebanalnego dla swojego domu.

Wayne DaltonWayne Dalton
Doradca techniczny: 505 133 173